Boží Láska vyjádřená Nádherou Jeho stvoření

O mně

VroniF
na signály.cz

Jsem katolička, zanícená patriotka Orlických hor a amatérská fotografka.

Toplist

 

TOPlist

Tagy

Bulík a okolí

11. 2. 2018 20:02

20.10.2014 jsem byla na návštěvě u příbuzných v Jablonném nad Orlicí. Bylo docela hezké počasí, a tak jsem si chtěla zajet kousek od Jablonného na své oblíbené místo. Neměla jsem mnoho času, takže jsem nestihla všechno, co jsem měla v plánu, ale přesto jsem si to moc užila.

Bulík (729 m) se tyčí nad silnicí I/11 z Jablonného na Červenovodské sedlo. Východním směrem se z něj otvírají krásné výhledy na Bukovou horu (958 m) a Jeřáb (900 m), ovšem pokud sejdete až pod les, naskytnou se daleké výhledy k Suchému vrchu (995 m), sedlu Hvězda (843 m) a Prostřednímu vrchu (872 m), jižním do krajiny mezi Čenkovicemi a Výprachticemi, a konečně jihozápadním na sousední vrchol Pavlovy vrchy (686 m), kam jsem nakonec nestačila dojít. Zbylé strany jsou zalesněné. Rostou tam letité buky, v tu dobu ještě neopadané a krásně vybarvené. 

Protože bylo stále co fotit, ale čas rychle utíkal, musela jsem brzy pomýšlet na návrat, aby mi neujel autobus. Ono se to sice nezdá, ale z míst, kde jsem byla nejdál, to na zastávku bylo přes kilometr, a tak jsem měla co dělat, aby mi autobus neujel. Nebýt nakonec toho, že měl malé zpoždění, opravdu bych ho nestihla. Opět se postarala Boží Láska...

Fotogalerie ZDE

Sdílet

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková