Boží Láska vyjádřená Nádherou Jeho stvoření

O mně

VroniF
na signály.cz

Jsem katolička, zanícená patriotka Orlických hor a amatérská fotografka.

Toplist

 

TOPlist

Tagy

Listopadové babí léto na Faltusově kopci

4. 2. 2018 22:37

V roce 2015 se babí léto ukázalo ještě v prvních listopadových dnech, a tak jsem toho samozřejmě nemohla nevyužít. Většina listí ještě nebyla opadaná, a tak jsem si mohla dosyta užít ten podzimní koncert barev.

1. listopadu, tedy o Slavnosti Všech svatých, byla neděle. Teplá, slunná, prostě to člověka lákalo ven a navozovalo pocit, že je aspoň o měsíc míň. A tak jsem se vydala na procházku po Faltusově kopci, po místech, která mám moc ráda a která jsou zároveň, aspoň pro mě určitě, velice fotogenická. Příroda hýřila všemi podzimními barvami, až z toho místy bolely oči.

Nejdřív jsem to vzala po Sobkovicích kousek dolů a pak jsem odbočila do míst, kde se říká na Pustině. Kdysi tam stávaly dva letité javory s Obrázkem Panny Marie. Teď už je tam jenom jeden a pravidelně každý rok bývá nádherně vybarvený. V nedaleké ohradě se pásli koně, které jsem také vyfotila.

Pak jsem pokračovala po jedné z cest směrem k místům, kde za mého dětství bývala sjezdovka, a dále lesem, kam jsme jako děti chodívaly často na houby, až na jedno romantické místo, odkud jsem se vrátila zpátky do míst poblíž Pustiny a zamířila domů.

Fotogalerie ZDE

 

Zobrazeno 301×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková